14,957 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 10 izle

Hızlı ve Öfkeli 10- Fast X 2023 yılı ABD yapımı aksiyon filmini 1080p full hd seçeneklerde bedava olarak tek part izleyin. Film konusu: Tüm ailesiyle birlikte bu zamana kadar yollarına çıkmış olan tüm düşmanlarını hızları, cesaretleri ve zekalarıyla alt etmeyi başaran Dom Toretto için her şey sorunsuz devam etmektedir. Fakat onlar artık bu zamana kadar ki en tehlikeli rakiple karşı karşıya kalırlar. Kan davası ateşiyle yanıp-tutuşan, geçmişin gölgelerinden gelecek biri, onları dehşet verici bir tehlike içerisine sokar.

Dom ve ekibi tarafından öldürülen babasının intikamını almak için işe koyulduğunu göstererek filmin hikayesini sunuyor. Dante'nin babası Hernan Reyes, "Hızlı ve Öfkeli 5"te Brezilya'da Dom'un karşısına çıkan uyuşturucu kralıydı.

Hızlı ve Öfkeli 10 yeni filmi, bu sırada Dante'nin de orada olduğunu ve babasının öldürülmesine tanıklık ettiğini ortaya koyuyor. 12 yıl boyunca Dom'u ve sevdiği herkesi yok etmek için mükemmel bir plan yapan Dante, "Hızlı ve Öfkeli 10"da ailenin en büyük kabusu haline geliyor.

Yönetmenliğini Louis Leterrier’ın yaptığı "Hızlı ve Öfkeli 10"da; Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Filmde ayrıca olağanüstü bir yeni oyuncu kadrosu yer alıyor; Brie Larson Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior, Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.

"Hızlı ve Öfkeli" film serisi, aksiyon ve macera türündeki popüler bir Amerikan film serisidir. İlk film 2001 yılında yayınlanmıştır ve o zamandan beri 9 film daha çekilmiştir.

Serinin genel konusu, sokak yarışları, hız tutkusu ve suç dünyasındaki çatışmalar üzerine kuruludur. Filmlerde, öncelikle Vin Diesel ve Paul Walker gibi ünlü oyuncuların canlandırdığı karakterlerin yer aldığı, heyecanlı araba yarışları ve tehlikeli görevler bulunur.

Hızlı ve Öfkeli 10-Fast X 2023 yılı ABD yapımı aksiyon filmini Türkçe dublajlı ve altyazılı dil seçeneklerinde bedava olarak hd full 1080p sürümünde donmadan kesintisiz izleyebilirsiniz.