Tek Part Tek Okru Tek Mail
2,307 Görüntülenme
6.9 IMDB Puanı

Aşkın Büyüsü 2011 Türkçe Dublaj izle

(Water for Elephants)
  • Yapım Yılı
Senaryo Richard LaGravenese, Sara Gruen
Ödüller 3 ödül & 13 Adaylık.
Aşkın Büyüsü izle, Aşkın Büyüsü türkçe dublaj izle, Aşkın Büyüsü full hd izle, Doksan yaşlarında huzur evinde kalmak zorunda olan Büyük Buhran zamanlarında çalışmış olduğu şirketteki anılarını anlatmaya başlayan emekli bir veterinerdir. Jacob Jankowski, 23 yaşlarında annesi ve babasını bir kaza sonucundan kaybettiğini öğrenmiş olduğu zaman veterinerlik sınavlarına hazırlanan son sınıf öğrencisidir. Sirk treni olan bir trene binerek başı boş korkutucu ve bi nevi toplumdan dışlanan asosyal bir grubun arasına katılır. Eğitimini öğrenen sirk sahibi ise ona hayvanların sorumluluğunu verecektir. Rosie isminde birisi ile tanışacak ve sirkte eğitime yanaşmayan bir filin eğitimini üstlenecek ve bir yolunu bularak onu eğitecektir.
Baş eğitmenlerden August insanlara ve etrafında bulunan hayvanlara oldukça kötü davranmaktadır. Fakat bir o kadarda karizmatik bir kişiliği vardır. August ve onuun eşi Marlena'ya temkinli yaklaşacak olan Jacob bir süre sonra ise binici olarak bir yıldız olan Marlena'ya aşık olacaktır.
Filmin hikayesini özetleyecek olursak Aşkın bile lüks sınıfa alındığı bir dünyada her ihtimali değerlendiren iki insan arasında gelişen ilişikler ve aşk.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum